Özel Elitpark Hastanesi

ZANAATKARLAR SİTESİ GÜR’ÜN TAKİBİNDE

Türkiye’ye örnek bir sanayi sitesini Çorumlu esnaf ve sanatkarlara kazandırmanın gayreti içerisinde olan S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifitarafından Yaydiğin Köyü civarında yapımı devam eden yeni iş yerleri bir bir yükselmeye devam ediyor.

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür de, S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’ni ziyaret ederek, Kooperatif Başkanı Necmettin Uzun ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalarda gelinen son noktalarla ilgili bilgi alarak, inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Beraberinde Birlik Başkan Vekili Erdal Kolaylı ve Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal’la birlikte ziyaret ettiği kooperatifte, inşaat alanındaki çalışmaları yerinde gören ÇESOB Başkanı Recep Gür, kısa sürede yoğun bir çalışma performansı gösteren Necmettin Uzun’a ve yönetimine gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yeni sanayi sitesinin Türkiye’de örnek bir site olacağından hiç kuşkusunun olmadığını dile getiren Recep Gür,kurum olarak yeni sanayi sitesinin biran önce tamamlanması için kendilerine ne düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kooperatif Başkanı Necmettin Uzun ise, bu süreçte kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Kendilerine inanan, güvenen kooperatif ortaklarını asla mahcup etmeyeceklerinin altını bir kez daha çizen Uzun, “Bu yolda bizlere inanarak yola çıkan esnaf ve sanatkar kardeşlerimizi çağımızın gerektirdiği modern işyerlerine biran önce kavuşturmanın derdindeyiz. Ben ve Kooperatif Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarım da bu bilinçle hareket ediyoruz” dedi.

Bu arada Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal ise, yeni sanayi sitesinde bakkal, manav, büfe ihtiyaçlarının olacağını söyleyerek, Kooperatif Başkanı’ndan kendileri için uygun yer talebinde bulundu. Necmettin Uzun da, bu talepleri göz önünde bulunduracaklarını kaydetti.

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı