Özel Elitpark Hastanesi

YİNE HASTANE ÖNÜ YİNE KAZA!

Çorum’da yeni hizmete açılan Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki trafik yoğunluğu kazaları da beraberinde getirmeye devam ediyor.

Çorum’da açıldığı günden bu yana çeşitli tartışmaların odağı haline gelen yeni hastanede trafik sorunu giderek büyüyor. Özellikle hastanenin girişinin “ana yola” sıfır noktasında bulunması, bölgedeki trafik yoğunluğunu ciddi anlamda artırdı. Hastane önünde oluşan bu trafik yoğunluğu zaman zamanda kazaları beraberinde getiriyor. Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde meydana gelen kazada hastaneye hasta getiren hususi otomobil, hastanenin kapısında bekleyen bir yayaya çarptı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çarpmanın etkisi ile yere yığılan talihsiz vatandaş, acı içerisinde çevrede bulunanlardan yardım istedi. Bunun üzerine vatandaşlar durumu hastane görevlilerine bildirdi. Olay yerine gelen hastane görevlileri ise yaralı kişinin vücudunda çeşitli kırıklar olabileceği gerekçesiyle yaralının hastaneye sedye ile taşınmasının uygun olmayacağını belirterek 112 Acil Servis ekibinden yardım istediler.

Hastanenin giriş kapısında yaralı bekleyen vatandaş, bölgeye çağrılan ambulansla kazanın üzerinden yaklaşık 20 dakika geçtikten sonra hastaneye kaldırıldı.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı