HLT Tente

Yılmaz Makama Polislerle Girdi

Exper Yaptır

Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü’nde atama krizi yaşanıyor.

Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Ömer Yılmaz’ın göreve başlaması olaylı oldu. Yılmaz Milli Eğitim Müdürlüğündeki bazı çalışanların tepkisiyle karşılaşınca, büyüyen olaylara polis müdahale etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Milli Eğitim Bakanlığı, Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü görevine son dakika ataması yaptı. Ani bir kararla Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Yozgat Bozok Üniversitesinde görev yapan Ömer Yılmaz getirildi. Ömer Yılmaz bakanlığın atama kararının hemen ardından Çorum’a geldi. Ancak yeni müdürün göreve başlaması olaylı oldu. İddiaya göre Ömer Yılmaz göreve başlamak için sabah saatlerinde Milli Eğitim Müdürlüğü makamına geldiği sırada, bazı çalışanların tepkisiyle karşılaştı. Yılmaz’ın makama girmesine engel olunması üzerine polis ekiplerine haber verildi. İhbarı üzerine Milli Eğitim Müdürlüğü’ne çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisin devreye girmesi üzerine makamına çıkan yeni milli eğitim müdürü Ömer Yılmaz göreve başladı.

Bu arada Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü için Ankara’da da adeta güç savaşı yaşanıyor. İddiaya göre, bürokrasi ile milletvekilleri arasında artama krizi çıktı. Yahya Çoban’ın görevde kalması için bazı milletvekillerinin devreye girdiği öğrenildi. Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki atama krizinin nasıl çözüleceği merak konusu oldu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...
2 Yorum
  1. Anonim ;

    Ömer Yılmaz alışıktır görevlendirildiği yere terbiyesizce sabahın erken saatinde girmeye. Vah Çorum Milli Eğitimine vah. Tamamen boş hiç bir başarı göstermeyen bir adam.

  2. yozgat sevdalısı ;

    yazıklar olsun böyle bir adamı il milli eğitim müdürü yapana

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı