Exper Yaptır

YENİ ÇORUMSPOR YAPILMASINA İTİRAZ

Amatör ligde bulunan Çorumspor Kulübünün idarecileri, TFF 3. ligde mücadele eden Çorum Belediyespor’un isminin Yeni Çorumspor yapılmasına itiraz etti.

Geçtiğimiz hafta TFF 3. Lig takımlarından Çorum Belediyespor’un isminin “Yeni Çorumspor” olarak değiştirildiği kamuoyuna duyurulmuştu.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, uzun süren görüşmeler sonunda kulübün isminin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından “Yeni Çorumspor” olarak tescil edildiğini açıklamıştı. Taraftarlar tarafından büyük destek gören bu değişikliğin ardından ilginç bir gelişme yaşandı.

Amatör kümede bulunan Çorumspor Kulübünün yöneticileri, Çorum Belediyespor’un isim değişikliğine itiraz etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

FEDERASYONA BAŞVURDULAR!

Edinilen bilgilere göre; Çorumspor Kulüp Başkanı Rumi Ispanak, halen Çorumspor Kulübünün aktif olduğu gerekçesiyle yapılan isim değişikliğinin Futbol Federasyonu talimatlarına aykırılık gösterdiğini duyurdu. Yapılan girişimlerin ardından Futbol Federasyonunun nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

RUMİ ISPANAK NE DEMİŞTİ?

Çorumspor Kulüp Başkanı Rumi Ispanak, daha önce kamuoyuna yaptığı açıklamada şunları kaydetmişti: “Çorum Belediyespor Başkanı Fatih Özcan, kulübün ismini Çorumspor yapmak için ciddi adımlar atmıştır. Kendi adıma istemeyenin gözü çıksın. Bu teklifle ben şahsım adına gurur duydum. Yönetim Kurulunu toplayıp durumu bildirdim. Onlar da benim gibi düşündüler. Halen bizim adımıza gelen vergi, SSK ve federasyona olan borç tebligatlarının ödenmesi durumunda bunu seve seve kabul edeceğimizi kendilerine bildirdik. Kamuoyunda bunu sanki biz istemiyormuşuz gibi bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Biz Çorumspor yönetimi olarak bu ismi vermeye hazırız. Fakat sizler gerçekten hazır mısınız? Çünkü bu konuda henüz bir cevap alamadık.”

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı