Esmahal

Yeni Çorumspor Maçları, 10 TL Karşılığında İzlenebilecek

Işıl Halı Yıkama

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan’ın girişimleri sonucu Yeni Çorumspor maçları bundan böyle bir internet sitesi üzerinden 10 TL ücret ödenerek izlenebilecek.

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, taraftarların sesine kulak verdi.Özellikle yurtdışından Yeni Çorumspor maçlarını sağlıklı bir şekilde takip edip, izlemek isteyen taraftarlar için Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan,yaptığı girişimler sonucu Yeni Çorumspor maçları bundan böyle bir internet sitesi üzerinden 10 TL ücret ödenerek izlenebilecek.

Emin Kitap Kırtasiye Banner Reklam

www.burada.tv  internet sitesi üzerinden 10 TL ücret karşılığında izlemek isteyen Yeni Çorumspor taraftarları,sayfada maç yazan kısmın alt tarafında bulunan 10 TL öde izle seçeneğini tıklayarak maçın parasını ödedikten sonra maçı HD veya SD şekilde izleyebilecek.

Yeni Çorumspor taraftarları, maçların Dijital bir platforma taşınması konusunda Başkan Fatih Özcan’a destek vererek, başkan ve yönetime teşekkür etti.

Yeni Ay Eğitim Kurumları Orta Kuşak
Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/u8276998/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı