Özel Elitpark Hastanesi

YENİ BAŞHEKİM SEÇİM SONU GÖREVİ DEVRALACAK

Uzun süredir çeşitli sorunlarla gündeme gelen Hitit üniversitesi Erol olcok eğitim ve araştırma hastanesinde yönetim kadrolarında köklü değişiklikler yapılacağı ve mevcut başhekim Doc dr çağatay evrim avşarlar in mart ayı sonunda görevinden ayrılacağı daha önce başına yansımıştı.

Edinilen bilgilere göre il saglik müdürlüğünün yeni başhekim arayışları devam ederken en güçlü aday olarak halen başhekim yardımcılığı görevini yürüten Dr. Öğretim üyesi Erdal Komut gösteriliyor.

Konuyla ilgili Erdal Komut un bashekimlik için aday gösterilmesi hastane personeli içerisinde memnuniyet ve heyecan uyandırdı. Edinilen bilgiye gore Dr. Öğretim üyesi Erdal Komut acil serviste yaptığı başarılı iyileştirme çalışmaları ve sosyal faaliyetlerde etkin rol almasıyla adından söz ettirmişti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ayrıca siyasi ve bürokratik çevrelerce de yakından tanınan ve özellikle idari konularda tarafsızlığı ile sevilen başhekim yardımcısının secimden hemen sonra görevi devralacağı konuşulanlar arasında.

Henüz resmi kaynaklara dayandirilamayan bilgiler bu yönde olup konuyla ilgili hastane personelinin meraklı bekleyisi sürüyor.

Ayrıca hastanenin pek çok sorununun çözümü için Çorum halkı da bekleyiş içerisinde.

Çorumgaz
Benzer Haberler...
6 Yorum
 1. Hemsire ;

  Memnuniyet verici bir haber. Kendisine basarilar dilerim.

 2. Personel ;

  İşte bu güzel haber.. Hastane için başarılı çalışmalara imza atabilecek çalışkan, dürüst bir hekim.

 3. personel ;

  işte bu güzel haber ..Hastaneyi ileri seviyeye taşıyabilecek çalışkan, dürüst ve başarılı bir hekim. Allah yolunu açık etsın

 4. peronel ;

  hangi personel memnunmuş merak ettim? ne memnuniyet nede heyacan uyandırdı tam tersi herkes yandık diyor.

 5. yorum ;

  pırıl pırıl çağatay hocamı yemişler, şimdi memnunuz diyorlar. üzüldüm.

 6. Hastane Personeli ;

  Erdal hoca çalışkan dürüst duruşu olan bir hekim ve idareci…ayni zamanda iletişimi kuvvetli iş çözen birisi…olursa hastane için çok doğru bir karar olur…Allah yolunu açık etsin!

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı