HLT Tente

Yasin Şahin, Başkan Behiç Akkaş’ı Ziyaret Etti

Exper Yaptır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş’ı ziyaret etti.

MHP İlçe Başkanı Şahin, beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Osman Erayhan ile birlikte TSO Başkanı Akkaş’ı ziyaret ederek, gündeme dair konular üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Behiç Akkaş, Oda’nın ve Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) gelişmesi için yapılan son çalışmaları anlattı. Akkaş, ayrıca OSB’nin şu anki durumu ve geleceğe dönük yatırım ve hazırlanan son projelerden de bahsederek, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri OSB için çalışmalarımız sürüyor ve devam da edecek.” diye konuştu.

“Her Zaman Yanında Olduğumuzu Belirttik”

Akkaş’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Yasin Şahin, “Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Erayhan ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odamızın başarılı Başkanı Behiç Akkaş’ı ziyaret ederek günden güne yatırımcı kazanan Organize Sanayimize yapılan yatırımlarla ilgili görüşmeler de bulunduk. Başkanımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz. OSB’ye ve şehrimize kazandırdıkları ve kazandıracakları için kendisine teşekkür ederiz. Her zaman destekçisi ve yanında olduğumuzu belirttik.” ifadelerini kullandı.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı