EHM Grup

YARIN TRAFİĞE ÇIKACAKLAR DİKKAT!

Exper Yaptır Yeni Banner

Emniyet Müdürlüğü 1 Mayıs nedeniyle bazı güzargahları trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 1 Mayıs nedeniyle belirli güzergahlarda trafik tedbiri alınacağını açıkladı.

Açıklamaya göre, 01 Mayıs 2018 günü yapılacak olan kutlamalarla ilgili olarak trafik tedbirleri kapsamında Çorum merkezinde bulunan araç sahibi-sürücüsü vatandaşlar trafik güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunarak mağduriyet yaşamamaları için aşağıda belirtildiği şekilde hareket etmeleri gerektiği ifade edildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Açıklama’da Bahabey Caddesi üzeri Migros Kavşağı ile Bahabey Kavşağı arasında kalan kısım ve  Gazi Caddesi üzeri Stat Kavşağı, Valilik  Kavşağı, Saat Kulesi’ne kadar olan bölüm Saat Kulesi Hürriyet Meydanı’na kadar olan kısım ile İnönü Caddesi üzeri Anitta Kavşağı, Garanti Kavşağı, Saat Kulesi Hürriyet Meydanı’na kadar olan yollar 01 Mayıs 2018 günü saat: 07.00’den itibaren her iki yönde taşıt trafiğine kapalı olacağından geçiş yapmak isteyen araç sürücüleri alternatif yolları kullanabilirler.

PARK EDEN ARAÇLAR ÇEKİLECEK

Yukarıda belirtilen yerlere araçlarını park eden vatandaşların araçları çekici marifetiyle İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası karşısında yer alan fuar alanı açık park alanına çekilecek. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için belirtilen gün ve saatlerde alınan tedbirlere uygun davranarak güvenlik kuvvetlerine yardımcı olmaları rica edildi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı