Exper Yaptır

YARIN BU YOLLAR TRAFİĞE KAPANACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 17 Mayıs 2018 tarihinde yapacağı miting dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve beraberindeki heyet ile birlikte 17 Mayıs 2018 tarihinde Çorum’a gelerek miting düzenleyeceği ve çeşitli ziyaretlerde bulunacağından dolayı alınacak trafik tedbirleri kapsamında Çorum merkezinde bulunan araç sahibi-sürücüsü vatandaşların trafik güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunarak mağduriyet yaşamamaları için aşağıda belirtildiği şekilde hareket etmeleri gerekmektedir.
17 Mayıs 2018 Perşembe günü saat:13.00 den itibaren park yasağının uygulanacağı, ziyaret programı sonuna kadar Çorum merkez Saat Kulesi Meydanı miting alanına kurulacak platform ve bu alanın güvenliğinin sağlanması amacıyla Saat Kulesi Kavşağı ve Garanti Kavşağının bulunduğu İnönü Caddesi üzeri ile Tuzcular Kavşağı Valilik Kavşağı, Stat Kavşağına kadar olan yol kesimleri üzeri taşıt trafiğine kapalı olacağından geçiş yapmak isteyen araç sürücüleri alternatif yolları kullanabilirler. Yukarıda belirtilen yerlere araçlarını park eden vatandaşların araçları çekici marifetiyle İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası karşısında yer alan fuar alanı açık park alanına çekilecek. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için belirtilen gün ve saatlerde alınan tedbirlere uygun davranarak güvenlik kuvvetlerine yardımcı olmaları rica olunur.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı