EHM Grup

YALÇIN KILIÇ VE EKİBİ TAM KADRO SAHADA

Exper Yaptır Yeni Banner

1 Mayıs’ta yapılacak Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ÇESOB) seçimleri öncesi ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ve ekibi tam kadro sahaya indi.

Seçimlere Çorum merkez ve ilçelerde faaliyet gösteren 23 odanın tam desteğiyle güçlü bir şekilde girmeye hazırlanan ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, kendisine destek veren çok sayıda oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçelere yönelik ziyaretlerine başladı. Kılıç, ilk olarak Sungurlu, Alaca, Ortaköy ve Mecitözü ilçelerinde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkârlar odalarını ziyaret etti. Yalçın Kılıç’a ziyaretler kapsamında Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Yorgancılar Odası Başkanı Erdoğan Çerikçi, Taksiciler, Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse, Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası Başkanı Erol Bozkurt, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Kargı Şoförler Odası Başkanı Orhan Camcı, Osmancık Şoförler Odası Başkanı Bilal Karatağ, Ortaköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Döndü Erarslan, Mecitözü Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muhammed Öz, Alaca Şoförler Odası Başkanı Duran Ongu, Alaca Esnaf Odası Başkanı İsmail Ataç, Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Osmancık Esnaf Odası Başkanı Bayram Çalışkan, İskilip Bakkallar Odası Başkanı Osman Top, İskilip Şoförler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal, Bayat Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Nazmi Kızmaz, Terziler Odası Başkan Vekili Mustafa Öztekin ve Sungurlu Şoförler Odası Başkan Vekili İsmail Pozan eşlik etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

HER ZAMAN ESNAFIN EMRİNDEYİZ

Ziyaretlere ilişkin bir değerlendirme yapan ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, “İyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Ekibim ile ‘Ben’ değil ‘Biz’ anlayışı ile yola çıktık. Esnaflarımızı ziyaret ederek hedeflerimizi ve çalışmalarımızı anlatıyoruz. Çorum esnafının her türlü sorununda dün olduğu gibi yarında hep yanında olacağız” dedi. Sadece hizmete talip olduklarını ve asla seçim kaygısı taşımadıklarını vurgulayan ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, “Ekonomik anlamda yeni projelerle üyelerimiz için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Amacımız üyelerimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmişlik kazanmalarına öncülük etmektir. Esnaf arkadaşlarımızın teveccühü, bizim en büyük gücümüz oluyor. 1 Mayıs’ta yapılacak birlik başkanlığı seçiminin şimdiden ilimize, ülkemize, esnaf kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı