HLT Tente

YALÇIN KILIÇ TEKRAR BAŞKAN

Exper Yaptır

Çorum Mobilyacılar Odası Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Yalçın Kılıç, 196 oy alarak tekrar başkan seçildi.

Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ÇESOB) Salonu’nda düzenlenen genel kurulda mevcut başkan Yalçın Kılıç ile Mustafa Yaralı başkanlık için yarıştı. Genel kurul sonucunda 196 oy alan Yalçın Kılıç güven tazeleyerek yeniden Mobilyacılar Odası Başkanlığı’na seçildi. Mustafa Yaralı ise 51 oyda kaldı.

Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Rıza Ercan başkanlığındaki divan heyetinde Kazım Öztürk, Mürsel Kazar ve Okan Tekkeli görev aldı. Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda saygı duruşunda bulunularak İstiklâl Marşı okundu.

Genel kurula Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, il, ilçe oda başkanları ve çok sayıda oda üyesi katıldı. Genel kurulun açış konuşmasını yapan Divan Başkanı Ali Rıza Ercan, Çorum’u önemsediğini belirterek, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yönetim, denetim kurulu raporlarının okunması ile devam eden genel kurulda, bilanço, gelir-gider hesapları oylanarak ibra edildi.

Kurulda yeniden başkanlığa seçilerek üyelere hitaben konuşma yapan Yalçın Kılıç genel kurulun hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Bugüne kadar yapmış olduğumuz genel kurulda kimseyle tartışmadık, esnaf kardeşimizi kırmadık. Her zaman sizleri sık sık ziyaret etmeye çalıştım. Gidemediğimiz kardeşlerimden helallik istiyorum” dedi.

Yapılan oylama neticesinde ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç yeniden Mobilyacılar Odası Başkanlığı’na seçildi.

Yönetim kurulu ise şöyle oluştu: “Adnan Tığlı, Ahmet Çırak, Sinan Kayalar, Ergün Uçnar, Mustafa Erkan ve Cuma Demirel’den oluştu.

Denetim Kurulu üyeliklerine ise Hüseyin Cahit Yurdakul, Mustafa Dugan ve ve Kaan Eliaçık.”

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı