Özel Elitpark Hastanesi

VALİ ÇİFTÇİ’NİN EŞİ ALACA’YI ZİYARET ETTİ

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Eşi Azime Çiftçi, Eğitim Kurumlarında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Alaca İlçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Alaca Kaymakamı Ramazan Kurtyemez’in eşi Gülden Kurtyemez’in misafir ettiği Azime Çiftçi’nin Alaca İlçe ziyaretine, Vali Yardımcısı Recep Yüksel’in eşi Derya Yüksel, Osmancık, Sungurlu, Bayat,  Kargı, Mecitözü, Boğazkale,Laçin, Oğuzlar ve Ortaköy ilçelerimizde görev yapan kaymakamların eşleri ile birlikte katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

İlçe ziyareti kapsamında ilk olarak Alacahöyük ören yeri ve müzesini gezen Azime Çiftçi daha sonra Kaleli Kız Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek burada Şehit Halil İbrahim Aygül adına yapılan kütüphanenin açılışını yaptı. Alaca ilçesi Halk Eğitim Merkezinde açılan kursları ziyaret eden Azime Çiftçi,Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve kursiyerlerden üretilen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Özel Eğitim Uygulama Okulunu da ziyaret eden Çiftçi,okul müdüründen okul hakkında bilgiler alarak öğrencilerle bir süre sohbet etti. Azime Çiftçi,Özel Eğitim Uygulama Okulu ziyareti sonrasında Alaca İlçesinden ayrıldı.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı