Exper Yaptır

UZUN: RANTÇILAR DEĞİL ESNAF KAZANSIN

S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin Mali Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü kooperatif yerleşkesinde düzenlenen Mali Genel Kurul toplantısına ÇESOB Başkanı Recep Gür başta olmak üzere bazı esnaf odası başkanları, Kooperatif Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda kooperatif ortağı katıldı.

Divan Başkanlığını ÇESOB Başkanı Recep Gür, yardımcılığını ise Neşet Fakı’nın yaptığı Genel Kurul saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlarken daha sonra kooperatifin 2017 yılı gelir-gider bilançosu, Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Ardından Kooperatif Başkanı Necmettin Uzun, S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin kurulduğu günden bu zamana kadar geçen süre zarfında yaptığı çalışmaları anlattı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Türkiye’ye örnek bir sanayi sitesini Çorum’a kazandırmak istediklerini vurgulayan Uzun, kooperatifin kurulma aşamasından bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederken, genel kurulda alınacak olan kararların tüm kooperatif üyelerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmanın ardından kooperatife ilave olarak ek arazi alınması ayrıca işyerlerinin çatılarına güneş enerji panellerinin konularak, yenilenebilir enerjiden faydalanılabilmesi için de Kooperatif Yönetimine yetki verildi.

ÇESOB Başkanı Recep Gür de, Mali Genel Kurulun tüm kooperatif ortaklarına hayırlar getirmesini temenni ederek, Birlik olarak esnaf ve sanatkarların menfaatine yapılacak olan her işin arkasında olacaklarının mesajını verdi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı