Exper Yaptır

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ

Çorum Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele kapsamında whatsapp ihbar hattı kurdu. Polis ekipleri, vatandaşlardan gelecek ihbarları anında değerlendirecek. 

Emniyet Müdür Yardımcısı Baki Ayarman “Geleceğe sahip çık, kayıtsız kalma projesi” projesi hakkında bilgi verdi.  Ayarman,  vatandaşlarında desteğinin alarak uyuşturucu ile ortak bir mücadele platformu oluşturmayı amaçladıklarını dile getirdi.  Ayarman,   “Çorum’da sıfır uyuşturucu hedefimize vatandaşlarımız da desteği ile ulaşacağız uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayacağız” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Uyuşturucu olayına tanık olan vatandaşların 0552 155 19 19 numaralı whatsapp ihbar hattına fotoğraf ve bilgileri ulaştırmasını isteyen Ayarman “Amacımız gençlerimizi uyuşturucu illetinden korumak ve kurtarmaktır” dedi.

Çorum’da uyuşturucu ile mücadelede bu yıl geçen yıla göre daha etkili bir çalışma yürüttüklerini belirten Emniyet Müdür Yardımcısı Baki Ayarman, “Vatandaşın desteği, teknik takipler ve yol kontrolleri ile uyuşturucuya karşı etkin bire mücadele sergiledik. Çorum’da bu yıl iyi bir ivme yakaladık” dedi.

Emniyet Müdür Yardımcısı Baki Ayarman, ‘Narkorehber’ uygulaması ile kamu kurum ve kuruluşu görevlilerini ve muhtarları, uyuşturucu satıcılarını nasıl ayırt edebileceklerine yönelik bilgilendireceklerini açıkladı.  Ayarman ayrıca “Narkoterapi çalışması ile uyuşturucu suçundan yakalanan kişilerin psikolojik tedavisine destek vereceğiz” dedi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı