Exper Yaptır

Ulaştırma Bakanı Çorum’da!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çorum’a geldi.

Bakan Karaismailoğlu, sabah saatlerinde Osmancık’ta karşılandı. Karşılama törenine Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ile birlikte ilçe kaymakamları, belediye başkanları ve partililer ile bürokratlar katıldı.

Çiçeklerle karşılanan Bakan Karaismailoğlu, ardından da kendisi için belirlenen program dahilinde Kırkdilim’e doğru yola çıktı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çorum’da Kırkdilim Tüneli şantiyesini inceleyecek ışık görme törenine katılacak.

Daha sonra İskilip Kavşağını inceleyecek olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun öğle yemeğinin ardından Hastane önüne giderek yapılacak kaşak yeri ile ilgili inceleme yapacak.

Karayolları Çorum Şube Şefliği, Çorum Valiliği, AK Parti Çorum İl Başkanlığı ve Çorum Belediye Başkanlığı Ziyaretinin ardından Bakan Karaismailoğlu, Ankara’ya hareket edecek.

 

 

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı