Exper Yaptır

TV19 HAKKINDA ŞOK İDDİA!

CHP Çorum Belediye Meclis Üyesi Tuncay Yılmaz, Belediye eski çalışanı Ünal Ateş isimli kişinin sosyal hesap üzerinden “Anadolu Güneşi” sloganıyla kurulan TV19’un, Çorum Belediyesi’nden ihale aldığına dair belgeleri yayınladığını kaydederek, bu belgelerin doğruluğunu sordu.

Çorum Belediye Meclisi Eylül ayı oturumu bugün Belediye Başkanı Zeki Gül başkanlığında yapıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplantıda gündem dışı bir söz alan CHP Çorum Belediye Meclis Üyesi Tuncay Yılmaz, Belediye eski çalışanı Ünal Ateş’in sosyal medya üzerinden belediye ve şahıslar hakkında yayınladığı belgeler hakkında bir konuşma yaptı.

Kısa süre önce “Anadolu Güneşi” sloganıyla kurulan ve geçtiğimiz ay yayın hayatına son veren TV19 hakkında Ünal Ateş isimli kişinin bir iddia da bulunduğunu kaydeden Yılmaz, “Ünal Ateş isimli kişi 20 ortaklı olduğu öne sürülen TV19’a, belediye tarafından 8-10 tane ihale verildiğini, belgeler ile iddia etmiştir. Bu iddia gerçeği yansıtmaktamıdır? Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise “Biz burada hâkimlik ve savcılık yapmıyoruz. Yapmak durumunda da değiliz. Varsa böyle bir gerçekçiliği gelir belgeler ile ispatlar” şeklinde yanıt verdi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı