Exper Yaptır

TÜRKİYE FİNANS’TAN ÇORUMLU ESNAFA DESTEK

Türkiye Finans, Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (ÇESOB) ile Çorumlu esnaf ve sanatkârların ekonomik kalkınmalarını desteklemek amacıyla 18 Aralık’ta bir protokol imzaladı. Banka, bu protokol sayesinde Çorum ESOB’a kayıtlı 16 bine yakın üyeye indirimli ihtiyaç ve taşıt finansmanı desteğinin yanı sıra birbirinden farklı avantajlar sunuyor.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile beklentileri aşan ürün ve hizmetler sunmayı hedefleyen Türkiye Finans, ülke ekonomisi için büyük öneme sahip olan işletmelerin katma değerlerini sürdürmeleri amacıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile yaptığı iş birliklerine 18 Aralık’ta bir yenisini daha ekledi.

Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (ÇESOB) ile düşük maliyetli finansman ve bankacılık hizmetlerini kapsayan bir protokol imzalayan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu protokol ile 16 bine yakın Çorumlu esnaf ve sanatkârın sektörel ve bölgesel kalkınmalarını desteklemeyi amaçlıyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Protokol süresi içerisinde ÇESOB üyelerine özel olarak, açılan yeni katılım hesapları için ek avantajlı paylaşım puanı uygulayacak olan Türkiye Finans, Banka’nın Faal kartlarında Oda’ya özel fiyatlama sunuyor. Yanı sıra Banka, Oda üyelerinin mal ve hizmet alımlarını fonlamak için kurumsal finansman desteği, makine alımları için leasing ve bireysel ihtiyaçların finanse edilmesi için avantajlı fiyatlardan yararlanmasını sağlıyor. Banka, 3 ay boyunca oda üyelerinden takas çeki ücreti, kurumsal internet şubesi üzerinden yapacakları EFT / havale işlemi bankacılık ücreti ve hesap işletim ücreti de almayacak. Türkiye Finans, Oda üyelerine indirimli ihtiyaç ve taşıt finansmanı desteği de verecek. Ayrıca üyeler, işlemleri için hesap işletim ücreti de ödemeyecek.

Protokole ilişkin imza töreni, Türkiye Finans Perakende Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, Türkiye Finans Çorum Şube Müdürü Akif Usta, Kayseri Perakende Bölge Satış Müdürü Seyit Ömer Tümtürk ve Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Recep Gür’ün katılımıyla Çorum ESOB merkezinde gerçekleştirildi. Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği üyelerinden Erdal Kolaylı, Burhan Balcı, Necmettin Uzun, Erdoğan Yılmaz ve Halil Gürbüzer de imza törenine katılarak, Türkiye Finans Katılım Bankası ile yapılan protokole destek verdi.

“Hayata Katılım Bankası” mottosu ile Türkiye Finans, Türkiye genelindeki 303 şubesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edecek.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı