EHM Grup

TÜRK BAYRAKLARIYLA UĞURLANDILAR

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından her yıl geleneksel hale getirilen İstanbul fuar ve Çanakkale Şehitliği gezisine katılan yaklaşık 300 oda üyesi esnaf dua, çiçek ve Türk bayraklarıyla uğurlandı.

ÇESOB Başkan Adayı Recep Gür tarafından İstanbul’a uğurlanan kafile önce TÜYAP’ta gerçekleştirilen Automechanica Fuarı’na katılacak daha sonra ise Çanakkale Şehitliği’ni gezerek, şehitlerimizin manevi huzurunda dualar edecek.

Seyyare Güzellik Merkezi

Uğurlamada Recep Gür’e Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Terziler Odası Başkanı Lütfi Barut, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, Dikiciler ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer, Kahveciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Nesimi Özkubat, Kalaycılar ve Hırdavatçılar Odası Başkanı Sedat Ek, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı ile Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun eşlik etti. AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın da davet edildiği uğurlama törenine Karadağ, daha önce belirlenmiş bir programı olduğu için katılamazken, Oda Başkanı Uzun aracılığıyla esnafa selamlarını iletti.

Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, geziye maddi ve manevi desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Gül’e minnettar olduklarını ifade ederken, uğurlama töreninde kendilerini yalnız bırakmayan ÇESOB Başkan Adayı Recep Gür’e ve esnaf odası başkanlarına da ayrıca teşekkür etti.

Uğurlamada ayrıca ÇESOB Başkan Adayı Recep Gür, oda üyelerine karanfil ve Türk bayrağı hediye ederek, hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı