EHM Grup

TÜM YOLLAR TUTULDU POLİS EKİPLERİ SEFERBER OLDU

Exper Yaptır

Çorum’da polis ekipleri tatbikat görevi için seferber oldu. Senaryo gereği kent merkezindeki bir parkta cinayete olayına karışan iki zanlıyı yakalamak için polis ekipleri harekete geçti.

Ancak zanlıların nereye kaçacakları bilinmeyince polis ekipleri şehrin tüm giriş ve çıkışlarını tuttu. Büyük bir kovalamacaya sahne olan tatbikat, iki cinayet zanlısının yakalanmasıyla sona erdi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Emniyet Müdürlüğü cinayet zanlılarının yakalanmasını konu alan bir tatbikat gerçekleştirdi. “Panter” kodu ile yapılan tatbikatta senaryo gereği kent merkezindeki Pir Baba parkında iki kişinin öldürülmesiyle sonuçlanan bir cinayet gerçekleşti. Cinayete karışan iki zanlı olay sonrası otomobille kaçmaya başladı.

Cinayet zanlısı olarak görev alan iki polisleri yakalamak için çok sayıda polis ekibi harekete geçti. Telsizden yapılan anonslarla zanlıları takip eden polis ekipleri, şahısların nereye kaçacaklarını bilmedikleri için şehrin giriş çıkışlarını ve farklı noktaları tuttu. Kovalamaca sonrasında otomobili Burunçiftliği kavşağına terk edilen zanlılar yaya olarak kaçarken, polis ekipleri tarafından suç aletiyle birlikte yakalandı. Başarıyla sona eren tatbikat sonrasında normal görevlerine döndüler.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı