EHM Grup

TSO’DAN BAŞKAN GÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Meclis Başkanı Erol Karadaş ve Meclis Üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odamız ile çok iyi bir çalışma içerisindeyiz diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, daha önce olduğu gibi aynı şekilde çalışmamıza devam edeceğimizden hiç şüphem yok. Biz hizmet için çalışıyoruz. dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal ise, dün belediyemizle nasıl çalışıyorsak yarın da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. İş dünyası adına üzerimize ne düşüyorsa Çorum’umuz için biz her zaman yanınızdayız. Allah utandırmasın. Biz gece gündüz üzerimize düşen bir şey olursa emrinizdeyiz diye konuştu.

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Karadaş ise, Çetin Başkanımla aynı dilek ve temennilere katılıyorum. 9 yıldır Çorum’a hizmet veriyorsunuz. Bu hizmetleri farklı makamda vereceksiniz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Allah mahcup etmesin. Tekrar hayırlı uğurlu olsun dedi.

 

 

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı