EHM Grup

TSO MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Exper Yaptır

Yılın son meclis toplantısında gündem maddeleri görüşüldü. Levent Çöphüseyinoğlu başkanlığında yapılan meclis toplantısına TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda gündem dışı söz alan TSO Meclis Üyesi İsmail Kakaç, Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin çalışma sistemini eleştirdi. Meclis üyelerinin gündem maddelerine katkıda bulunacak yeni öneriler ve yeni projeler getirilmediğini dile getiren Kakaç, meclisin daha iyi çalıştırılması gerektiğini vurguladı.Yatırımcılar olarak kente yeni istihdamlar ve yeni katma değer sağlamak istediklerini ifade eden Kakaç, bu konuda yerel yönetimlerin de desteğini almaları gerektiğini dile getirdi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplantıda, İş hukuku uzmanı ve arabulucu Av. Kenan Yaşar da “İş Mahkemeleri Kanunu ve Arabuluculuk” yasasıyla ilgili TSO meclis üyelerine bilgi verdi. “İŞÇİ-İŞVEREN DAVALARINDA, ÖNCE ARABULUCU DEVREYE GİRECEK” İş hukuku uzmanı ve arabulucu Av. Kenan Yaşar İş Mahkemeleri Kanunu ve Arabuluculuk yasasıyla ilgili TSO meclis üyelerine bilgi verdi.

Toplantı sonunda, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, yeni TSO binasının yapılmasında emeği geçen, inşaat komisyonunda görevli meclis üyelerine teşekkür plaketi verdi. Başaranhıncal “İnşaat süresinde emeği geçen tüm meclis üyelerine teşekkür ederim. Taşınma esnasında da mesai arkadaşlarımız yoğun emek sarf etti. İnşaat komisyonunda görev alan üyelere ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı