Taraftar Grubu Çay Evi Açtı

Çorumspor taraftar grubu Kırmızı Şimşekler Çay Evi açtı. Açılışa kulüp yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Maliye 2. Sokak Platin İş Merkezi’nde düzenlenen açılış töreninin ardından ¬açıklama yapan Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, pandemi sürecine ilişkin değerlendirme yaptı. Liglerin başlaması konusunda henüz net bir karar verilmediğini dile getiren Özcan, “Biz Çorumspor olarak ligler her an başlayacakmış gibi çalışmalarımıza başlıyoruz ” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Pandemi sürecinde çok sayıda kulübün borçları nedeniyle futbolcuların ayrıldığını ancak Çorumspor’un tam kadro ile yola devam ettiğini dile getiren Özcan “Çorumspor ile herkes gurur duyabilir. Diğer kulüplerden birçok futbolcu ücretini alamadığı için ayrıldı. Bizim hiçbir futbolcumuza ve personelimize borcumuz olmadan pandemi sürecini atlattık” dedi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’da Çorumspor’a destek mesajı verdi. Aşgın “Çorumspor’un her zaman anındayız. Kulübün ana sponsoru olarak her zaman gönülden destekliyoruz. Umudumuz Çorumspor’u daha üst liglerde görmektir” dedi.

Kırmızı Şimşekler Çay Ocağı’nın açılış törenine CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, MHP İl Başkanı Agah Karapırçak ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer de katıldı.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı