Exper Yaptır

TALİMAT OLMADAN KİMSE İSTİFA ETMEYECEK!

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti’de 2019’un Mart ayında yapılacak olan seçimler için çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda dün AK Parti il binasında ilçe başkanları toplantısı gerçekleştirildi. İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın başkanlığında yapılan toplantıya, AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ile ilçe başkanları katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, ilçe başkanlarını uyardı. 5 ile 12 Kasım arasında yapılan aday adaylığı adaylık başvurularının il ve ilçe başkanları için geçerli olmadığını dile getiren Karadağ, “5 Kasım ile 12 Kasım arası il başkanları ve ilçe başkanlarımız için bu süre geçerli değil. İl başkanları ve ilçe başkanlarımız için Kasım ayının sonuna kadar genel merkezimiz değerlendirmesini yapıp, hangisi olur kararını verecektir. Bu süre içerisinde genel merkezimizin talimatı olmadan il ve ilçe başkanlarımız istifa etmeyecek. Gayretimiz teşkilatlarımızın dimdik ayakta durup seçimleri başarılı geçirmektir” diye konuştu.

Mart ayındaki seçimlere 24 saat esaslı olarak hazırlanacaklarını kaydeden Karadağ, “Bu seçim sürecini AK Parti olarak 24 saatimizi de vererek genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızın alacağı kararlar çerçevesinde dolu dolu geçireceğiz. Biz siyaseti millete hizmet davası olarak görüyoruz. Bu hizmet davasında 24 saatimizi ayırarak yerel seçimlerde 16 belediyenin tamamını almak için çalışacağız. Halkımızın teveccühlerine teşekkür ediyoruz. Halkımızın istediği, beklediği tabloyu da halkımızla hemhal olarak yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Karadağ’ın konuşmasının ardından Milletvekili Ceylan da bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı