HLT Tente

SUNGURLU’DA MİTİNG GİBİ SEÇİM ÇALIŞMASI

Exper Yaptır

Cumhuriyet Halk partisi Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım, Mehmet Tahtasız, İl başkanı Eray Tüfekçi, İl ve İlçe kadın kolları, seçim çalışmaları kapsamında Sungurlu ilçesini ziyaret ettiler.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cumhuriyet Halk partisi Milletvekili Adayları CHP Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan ve CHP Sungurlu ilçe teşkilatı tarafından karşılandılar. CHP milletvekilleri ve CHP heyeti CHP Sungurlu parti binasında partililerle seçim üzerine istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıdan hemen sonra CHP Milletvekili Adayları Sungurlu esnafını ziyaret ettiler. Esnafın beklentilerini ve sorunlarını dinleyen CHP Milletvekili Adayları 24 Hazirandan sonra CHP iktidarında Sungurlu kalkınmadan payını alacak, Sungurlu Çorum’un en büyük ilçelerinden bir tanesi ve hak ettiği değeri CHP iktidarında mutlaka görecek.

Esnaf ziyaretlerinden sonra Sungurlu Pazar yerinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekilleri Pazarcı esnafı ziyaret ettiler. Pazarcı esnafını gezerek esnafın sorunlarını dinleyen CHP Milletvekilleri Pazarcı esnafı tarafından samimi bir şekilde karşılandılar. Pazar ziyaretlerinden sonra Gökçam Köyü, Çavuş köy ve Şeker Hacılı köyünde seçim çalışmalarını sürdürdüler. CHP milletvekilleri köylerdeki seçim çalışmaları kapsamında çiftçimiz köylümüz hiç merak etmesin Mazot 3.00 lira olacak üretim artacak bu yokluk ve yoksulluk bitecek dediler.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı