EHM Grup

SUNGURLU YENİ HABER AJANSINA KAVUŞTU

Exper Yaptır Yeni Banner

Sungurlu’da Cahit Emrali’nin işletme sahibi olduğu Cep Medya protokol mensupların katılımı ile açılışı gerçekleştirildi.

Sungurluoğlu Mahallesi 1. Sokak No:13 adresinde hizmete başlayan Cep Medya’nın açılışına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Meslek Yüksek Okulu Yrd. Doç Dr. Kubilay Karaçif, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök’ün yanı sıra daire amirleri, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cep Medya işletme sahibi Cahit Emrali,Sungurlu’da medya sektörüne yeni bir soluk getirmek için bu yola çıktıklarını belirterek,”Sungurlu’da güncel haber paylaşımların yanı sıra okuyucularımıza haberlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak için Cep Medya Android uygulamamızı da hizmete sunduk” dedi.

Her daim yenilikçi bir anlayışla hizmet vereceklerini ifade eden Emrali, dergi, kurumsal tasarımlar, katalog, web site gibi bir çok farklı alanlarda kaliteli bir şekilde hizmet vereceklerini söyledi.
Yapılan duanın ardından protokol üyelerinin kurdele kesmesi ile açılış gerçekleştirildi. Açılışa katılan davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı