Exper Yaptır

ŞOK KUMAR BASKINI!

Çorum Kamyon Garajı’ndaki kıraathane kumar oynatıldığı gerekçesiyle kapatıldı.

Garajda dışarıda kalan kamyoncular, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın konuya olan ilgisizliği nedeniyle tepki gösteriyor.

Edinilen bilgilere göre olay, Kamyon Garajı’nda meydana geldi. İddiaya göre, uzun zamandır garajın kıraathanesinde kumar oynatılıyordu. Geçtiğimiz günlerde bir ihbarı değerlendiren İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kıraathaneye baskın düzenledi. Yapılan operasyonda kıraathanede kumar oynadığı belirlenen şüpheliler gözaltına alınırken, kıraathaneye ise kilit vuruldu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Bölgenin önemli geçiş güzergahlarından birisi olan Çorum Kamyon Garajı’nda yaşanan bu hadise, kamyon şoförlerini de mağdur etti. Kış aylarını yaşadığımız bu günlerde havanın soğuk olması sebebiyle kapalı alana ihtiyaç duyan kamyoncular, duruma isyan etti.

Soğuk havada beklemek zorunda kaldıklarını dile getiren kamyoncular, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın bu süreçteki tutumundan da dert yandı.

Oda yönetimi, konuyla ilgili hiçbir çalışma yapmazken, kamuoyuna yapılmış bir açıklama da bulunmuyor.

Öte yandan Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası tarafından işletilen kamyon garajında böyle bir hadisenin yaşanması şaşkınlık yarattı. Kamuoyunda “Oda yönetiminin haberi olmadan nasıl yapılıyordu?” sorularını da beraberinde getirdi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı