Esmahal

Sınav Eğitim Kurumları Başarılarına Yenilerini Ekliyor

Çorumgaz

Çorum’un en köklü eğitim kurumlarından birisi olan, Sınav Eğitim Kurumları, “Ya Sınav’a gelin yıldız olun ya da yıldızları seyredin” sloganıyla başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Sınav Eğitim Kurumları’nda eğitim gören öğrenciler, üniversiteye geçiş sınavı olan YKS’de  ilk 5 binde onlarca, ilk on binde de yüzlerce derece elde etti.

Sınav Eğitim Kurumları’nın kurs öğrencisi Ayşenur Onuk, YKS’nin sözel alanında Çorum birincisi ve Türkiye 67’incisi oldu. Onuk, ayrıca eşit ağırlıkta da yine Çorum birincisi ve Türkiye 155’incisi olma başarısına erişti.

Yine bir diğer kurs öğrencisi Muhammed Batuhan İlhan da sayısal alanında Çorum ikincisi, Türkiye 245’incisi oldu.

Bir diğer derece başarısı gösteren Koray Kurtoğlu eşit ağırlık alanında Çorum üçüncüsü, Türkiye 969’uncusu oldu.

Bugün okul binasında Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Selami Tüysüz ve Okul Aile Birliği Başkanı Ali Karabacak’ın katılımıyla öğrencilere başarı plaketi takdim edildi. Aileleriyle birlikte okula gelen başarılı öğrenciler, plaketlerini Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Selami Tüysüz ve Okul Aile Birliği Başkanı Ali Karabacak’tan aldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Okul Aile Birliği Başkanı Ali Karabacak, Sınav eğitim kurumları olarak 3 farklı puan türünde dereceye girmenin gururunu yaşadıklarını belirterek 23-29 Temmuz günlerinde tüm öğrencilere ücretsiz olarak rehberlik hizmeti vereceklerinin müjdesini verdi.

Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Selami Tüysüz, “Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin azimleri doğrultusunda bu başarıya layık olmaktan kurucu olarak onur ve gurur duyuyorum” dedi.

Osmancık’ta açılacak Sınav Koleji ile Çorum’da 8 şubede eğitim faaliyetlerine devam edeceklerini belirten Tüysüz, “Bundan sonraki süreçte 8 şubemizle Çorum halkına hizmet vermeye devam edeceğiz. Osmancık Sınav Koleji’nin de 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı içerisinde Osmancık halkına en iyi hizmeti vereceğinden, ilkleri yaşatacağından hiç şüphemiz yok” diye konuştu.

Başarıyı yakalamasının sırrının azim olduğun dile getiren Ayşenur Onuk, “Sınav Eğitim Kurumları’nda eğitim çok iyi bir şekilde verdi. Sınav sürecinde düştüğümüz, moralimizin bozulduğu dönemler oldu. Bu süreçte de çok yardımcı oldular. Özellikle Selami hocamız azim dediğim konuda ben düştüğümde kaldırdı” diye konuştu.

Sınava motife olmasında en büyük etkenin kendisindeki hırsı olduğunu dile getiren Kurs öğrencisi Muhammed Batuhan İlhan, Sınav eğitim kurumunun hızlı bir şekilde eksiklerini tamamlayarak başarıyı yakaladığının altını çizdi.

Hiç bir zaman pes etmediğini vurgulayan Koray Kurtoğlu ise, Sınav eğitim kurumlarına teşekkür ederek hedeflerinden bahsetti.

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı