Şampiyonlar SINAV’dan

Kentin en köklü, en başarılı eğitim kurumlarından birisi olan Sınav Eğitim Kurumları, 2020 YKS’de başarıya ulaşmanın sevincini yaşıyor.

12 yıldır Çorum il birincilerini bünyesinde bulunduran Sınav Eğitim Kurumları’nda eğitim gören öğrenciler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) ilk ilk on binde yüzlerce derecek elde etti.

Sınav Eğitim Kurumları kurs öğrencisi Batuhan İlhan, YKS’nin eşit ağırlık alanında Çorum birincisi olurken, Türkiye 23’üncüsü olmayı başardı.

Bir diğer kurs öğrencisi Ömer Çoban da TYT sınavında Türkiye 465’incisi ve Çorum ikincisi oldu. Sınavda bir diğer başı gösteren isim Umut Şerenli oldu. Çorum’da 3’üncülüğü elde eden Şerenli, Türkiye’de de 1057’ci olma başarısını gösterdi.

Bugün AHL Park AVM’deki MADO şubesinde düzenlenen programla öğretmen ve öğrenciler bir araya geldi. Buluşmaya, Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Selami TÜYSÜZ, Kurucu Ortaklar Okan İbik, Ali Kocatüfek, Bülent Ünver ve Nuh Kılıç, Sınav Anadolu Lisesi Müdürü Nurhan Dilbaz, Kurs Müdürü Sezgin Yılmaz ile dereceye giren öğrenciler katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kahvaltı ikramının ardından bir konuşma yapan  Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Selami TÜYSÜZ, “Pandemi sürecinde etkin çalışmalarla başarıya ulaştık” dedi.

2020 YKS’nin eşit ağırlık alanında Türkiye 23’üncüsü olan Batuhan İlhan, başarısının sırrını paylaştı.

TYT sınavında Türkiye 465’incisi ve Çorum ikincisi olan Gürkan Çoban da Sınav Eğitim Kurumları’nın kendisine çok şey kattığını belirterek düzenli çalışmanın önemine değindi.

TYT ve YKS’de farklı alanlarda dereceye giren Hasan Serdal Köksal, Yağmur Şentürk, Umut Şerenli,  Hasan Basri Tural ve Gürkan Çoban da başarılarının sırrını Leblebi TV’ye anlattı.

Program, hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi. (Çağrı Uzun)

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı