EHM Grup

SİMİTÇİ DÜNYASI, ÇORUM’DA 3.ŞUBESİNİ AÇTI

Exper Yaptır Yeni Banner

Türkiye’de 115, dünyada 125 şubesi bulunan Simitçi Dünyası, Çorum’da 3.şubesini açtı.

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında hizmete giren Simitçi Dünyası’nın açılışına AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti eski Çorum Milletvekili Salim Uslu, Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım, Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Aurelio, Dünya 2.’si milli güreşçimiz Fatih Erdin ve çok sayıda davetli katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

İşletmeciliğini Hamdi Kartal, Muharrem Ölmez ve Ahmet Akif Çoban’ın yaptığı Simitçi dünyasının açılışında konuşan Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım; “Bugün Türkiye’de 115, dünyada ise 125.şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Çorum’da ise 3.şubemizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm Çorum’a ve Çorum halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi Açılış duası ve kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri Simitçi Dünyası’nı gezerek bilgi aldı.
Programda açılışa katılan davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...
2 Yorum
  1. Ferhat ;

    Dünkü corum şeker fabrikasında ki çiftçi ve kamyoncu eylemini yayınlamadınız sizin bağımsız bir haber ajansı olduğunuza inanmıyorum ordaki insanların sorunlarını göstermiyorsunuz siz birde corumlunun sesiyiz diyorsunuz diyeçek birşey bulamıyorum sizi tebrik ediyorum

  2. leblebitv ;

    Bahsi geçen habere aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz haberini önceden geçmiştik.

    https://leblebi.tv/paralarini-alamayan-isciler-yol-kapatti/

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı