EHM Grup

SEVGİ VE COŞKUYLA KARŞILANDILAR

Exper Yaptır Yeni Banner

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayı Sinem Sarı ve partililer, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler ile ilgili bir dizi ziyarette bulundu.

  1. Dönem Milletvekilliği Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi’ne hız kesmeden hazırlanan İYİ Partililer, bugün Gazi Caddesi esnafı, Valilik Ek binası ve Vergi Dairesi’ni ziyaret etti.

Gittikleri her yerde sevgi ve coşkuyla karşılanan İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milletvekilii Adayı Sinem Sarı ve partililer, vatandaşlara İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in selamını ilettiler.

Seyyare Güzellik Merkezi

İYİ Parti’nin iktidar olması ve Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması için günün her saatinde seçim çalışmalarına devam eden İl Başkanı Özsaçmacı ve Milletvekili Adayı Sarı, seçim beyannamesi hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.

Ülkemizin iyi bir geleceği olması için seçmenlerin İYİ Parti’ye oy vererek destek vermesini isteyen İl Başkanı Özsaçmacı ve Milletvekili Adayı Sarı, esnaf ve vatandaşların şimdiden Ramazan Bayramı’nı da kutladı.

Esnaf ziyaretleri sırasında Saadet Partisi (SP) ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin seçim stantlarını da ziyaret eden İl Başkanı Özsaçmacı ve Milletvekili Adayı Sarı, SP ve CHP’lilere başarılar ve kolaylıklar diledi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı