Özel Elitpark Hastanesi

‘ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNİ GENEL SİYASETE KURBAN ETMEYELİM’

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, bu hafta sonunda da dur durak bilmedi.İlk olarak Oto Galericiler Sitesi ve Açık Hava Oto Pazarı’nda esnaf ziyaretlerinde bulunan CHP Adayı Kılıç, daha sonra Yuva Viol’i ziyaret etti, son olarak ise Bakırcılar Arastası’nda esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

“Biz ne sağcıyız, ne solcu” çıkışıyla gündem yaratan ve genel siyasete değil yerel yönetimlere talip olduğunu söyleyen Özgür Kılıç, Çorum Oto Galericiler Sitesi esnafıyla birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Burada Oto Galericiler Derneği Başkanı Fahri Yandık’tan yerel yönetimlerden beklenti ve taleplerini dinleyen ve galerici esnafıyla buluşan Özgür Kılıç daha sonra Galericiler Sitesi esnafını tek tek ziyaret ederek, hal hatır sordu, hayırlı işler temennisinde bulundu. Açık Hava Oto Pazarı’nı da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Kılıç, ardından Yuva Viol’i ziyaret etti. Kılıç, son olarak seçim çalışmalarına Bakırcılar Arastası’nda devam etti.

İnsanların farklı siyasi görüşlerinin olabileceğini vurgulayan CHP Adayı Özgür Kılıç, “Biz bu görüşlere hiç katılmıyor olabiliriz. Kusura bakmayın kardeşim, buraya siyaset tartışmaya gelmedik. Yerel yönetimlerle ilgili sohbet etmeye geldik. Halkımızın oy vererek onurlandırdığı tüm siyasi liderlere saygımız var. Sizle ayrı siyasi görüşlerimiz olabilir ama bu birbirimize saygı duymamızı engellememeli.

Seyyare Güzellik Merkezi

GENEL SİYASET SİYASETÇİLERİN İŞİ

Biz ayrımlar değil, ortaklıklar üzerinden konuşuyoruz ve konuşmaya da devam edeceğiz. Çorum hepimizin ortak paydası ve Çorum’u nasıl geleceğe taşıyacağız, gelecekte torunlarımıza nasıl bir Çorum bırakacağız, bunları tartışmalıyız. Genel siyaset, siyasetçilerin işi. Yerel yönetimlere lütfen siyaseti alet etmeyelim. Şehrimizin geleceğini genel siyasete kurban etmeyelim. İnsanları dinlemek, acılarını ve mutluluğunu paylaşmak bile boş siyasi atıp tutmalardan çok daha yararlıdır” diye konuştu.

Özgür Kılıç’a ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ile bazı Belediye Meclis üyesi adayları da eşlik etti.

 

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı