Exper Yaptır

ŞEHİT OĞLUNUN ADINA “KEK EVİ” AÇTI

Oğlunun keki çok sevdiğini belirten Pakize Deniz, hem onun anısını yaşatmak, hem de onu mutlu etmek amacıyla “Bekirim Kek Evi” adı altında bir işyeri açtığını belirtti.

2016 yılı Temmuz ayı sonunda Hakkari’nin Çukurca ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen Çorumlu Jandarma Astsubay Çavuş Bekir Eren Deniz’in adını yaşatmak amacıyla ailesi tarafından “Bekirim Kek Evi” adı altında bir işyeri açıldı.

Albayrak Caddesi No:15 adresinde açılarak müşterilerinin hizmetine giren işyerinde kek, pasta, pohaça, kurabiye çeşitleri bulunuyor.

Bekirim Kek Evi’nin açılış törenine; MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya Çoban, İl Müftü Yardımcısı Abdullah Pamuklu, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Çorum İl Başkanı Yavuz Ünlü, Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Sadık Demirkol, Başkan Yardımcısı Zeki Dilmen, şehit aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

İl Müftü Yardımcısı Abdullah Pamuklu’nun okuduğu dualar eşliğinde kurdelası kesilen işyerinin açılışına ilgi ve katılım oldukça fazla idi.

Açılış töreninin ardından gazetecilere bir açıklama yapan şehit annesi Pakize Deniz, oğlunun geçtiğimiz yıl terörle mücadele ederken şehit düştüğünü hatırlatarak, “Oğlum keki çok seviyordu. Evde oturmak yerine hem oğlumu mutlu etmek, hem de onun anısını yaşatmak amacıyla bir işyeri açmak istedim. Oğlum her zaman yanımızda, kalbimizde, yüreğimizde. Şehitler ölmez” dedi.

Pakize Deniz, böyle bir yatırımın diğer şehit ailelerine de örnek olmasını istedi.

Şehit babası Galip Deniz ise oğlunun anısına bir işyeri açtıklarını, açılışta kendilerine yardımcı olan tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkür ettiğini söyledi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı