Exper Yaptır

ŞEHİT AİLELERİNDEN ÖRNEK DUYARLILIK

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği tarafından kentteki ihtiyaç sahibi kanser hastalarına verilmek üzere kıyafet yardımı yapıldı.

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Kan-Der Başkanı Hülya Karabıyık ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.

Ziyaret sırasında konuşan Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz, derneğin Kadın Komisyonu üyelerince yapılan çalışmalar sonucunda ihtiyaç fazlası kıyafetlerin, kentteki ihtiyaç sahibi kanser hastalarına ulaştırılması amacıyla böyle bir proje yaptıklarını söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Bu doğrultuda İl Garnizon Komutan eşi Teslime Öcal’ın da destekleriyle kıyafetlerin toplandığını ifade eden Galip Deniz, ihtiyaç sahibi kanser hastalarına verilmek üzere toplanan kıyafetlerin Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yetkililerine teslim edildiğini bildirdi.

ÇOK ANLAMLI BİR DESTEK

Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Karabıyık ise çok anlamlı buldukları desteklerinden dolayı Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Özellikle ihtiyaç sahibi kanser hastalarının böylesi anlamlı desteklerle moral ve motivasyonlarının daha da yükseleceğine inandığını ifade eden Karabıyık, dernek olarak yaklaşık 10 yıldır büyük bir özveriyle kanser hastalarının yanlarında olduklarını dile getirdi. Toplanan kıyafetlerin dernek yetkililerine teslim edildiği ziyaret sırasında şehit aileleri adına Zekeriya Darbaş, Âdem Yeşildağ, Ömer Öncül, Aysel Öncül, Gülay Erkoç, Kübra Gökçe ve Fatma Kaya’da hazır bulundu.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı