Özel Elitpark Hastanesi

SEÇİM ÖNCESİ İSTİŞARE YAPTILAR

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, 31 Mart Yerel seçimler öncesinde yapılacak çalışmalar hakkında İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ile istişare toplantısı yaptı.

İl Kadın Kolları Başkanlığı odasında gerçekleştirilen toplantıya Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve ilçe Kadın Kolları başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Ahlatcı, AK Parti’nin kadın üye ve yönetici sayısı açısından dünyanın en büyük siyasi kadın topluluğu olduğuna vurgu yaptı.

Seyyare Güzellik Merkezi

31 Mart seçimlerinde gece gündüz demeden azim ve şevk ile çalışarak zafere ulaşacaklarına vurgu yapan Ahlatcı, “Yaptığınız her işte büyük başarılarla çıkıyorsunuz. Ailenin bir ferdi olarak, hem ailenize zaman ayırıyorsunuz hem de siyasetin aktif direkleri arasında yerinizi alıyorsunuz. Siyasetin yükünü omuzlarınızda ağır bir şekilde taşıyorsunuz. İşiniz çok zor ama, meşakkatli bu yolda her seçimde olduğu gibi bu seçimden de başarı ile çıkacağımızı inanıyorum. Allah hepinizin yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

AHLATCI; ÇOK ÇALIŞMALI VE SÜRECİ İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ

Hedeflerinin seçimlerde en yüksek oyu almak olduğuna vurgu yapan Ahlatcı, “Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetin daha başarılı ve naif bir siyaset olacağına inanıyorum. Cumhurbaşkanımız da kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor. Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. 7’den 70’e tüm seçmenlerimizin gönüllerine gireceğiz. Tüm seçimlerde olduğu gibi yerel seçimde de canla başla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İstişare toplantısında önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde yapılacak çalışma programları masaya yatırıldı.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı