Exper Yaptır

“SANDIKLARA SAHİP ÇIKMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR”

AK Parti Çorum İl Başkanlığı 24 Haziran seçimlerinde görev alacak sandık görevlileri ve müşahitler için eğitim programı düzenlendi.

Turgut Özal İş Merkezi Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılan programa Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, İl Başkan Yardımcıları Murat Günay,Yusuf Ahlatçı,Yönetim Kurulu Üyeleri Emre Turan,Yasin Turan İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya,İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Alagöz  merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri  katıldı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Kale, Yavruturna, Yeniyol, Karakeçili, Çepni, Çöplü ve Kunduzhan Mahallelerinde kurulacak sandıklarda görev alacaklar için düzenlenen eğitim öncesi yaptığı konuşmada, sandık görevlileri ve müşahitlerin çok önemli bir görev üstlendiklerini söyledi.

Sandıklarda görev almanın teşkilat için çok büyük bir hizmet olduğunun altını çizen Karadağ, oyların güvenliğinin sağlanmasının hem bir vatandaşlık görevi hem de emanet edilen oylara karşı önemli bir görev olduğunu ifade etti.

Sandıkta başında yapılacak olan görevin öneminden bahseden Karadağ, “Yapacağınız kutsal görevde şimdiden başarılar diliyorum. Milletimizin kendi geleceği ve yavrularımızın geleceği için vereceği oylara görev aldığınız sandıklarda sahip çıkmak sizlerin boynunuzun borcudur” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Karadağ; “AK Parti neferleri olan sizler sandıklara sahip çıkarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Muhtarlarımızdan, sandıklara sahip çıkmanızı istiyoruz. Sandığa yansımayan her oy ülkemizin geleceğinin inşasından eksilen bir tuğladır. Hiçbir kardeşimin böyle vebalin altına girmek istemeyeceğini biliyorum” sözlerinin gereğini yerine getirmiş olacaktır” dedi.

Bir oyun bile kendileri için çok önemli olduğunu belirten Karadağ, ”Saha da yaptığımız çalışmaların sonucunu alacağımız 24 Haziran’ da bir oyumuza bile sahip çıkacaksınız Bir oyu kaybetmemek için sizler donanımlı kendisine hakim bir nefer olacaksınız. Bir oy bile bizim için çok önemli o yüzden sizlerin görevini tam anlamı ile anlayarak yerine getirmeniz yüzde 50 art 1 için çok önemli.” diye konuştu.

AK Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Yusuf Ahlatçı tarafından verilen müşahit eğitiminde, seçim günü ve akşamı yapılacakları, şikayet ve itirazlar, seçim materyalleri konularında bilgiler verildi.

Eğitimin sonunda AK Parti Seçim İşleri Başkanlığınca hazırlanan animasyon izlendi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı