HLT Tente

ŞAMPİYON WUSHU’CULARDAN ZEKİ GÜL’E ZİYARET

Exper Yaptır

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile Türkiye Wushu Federasyonu iş birliğinde gerçekleştirilen Wushu Taolu Semineri Çorum’da devam ediyor.

Wushu branşında dünya şampiyonlukları bulunan sporcular tarafından bu sporun yaygınlaştırılması ve tanıtılması amacıyla düzenlenen seminer hakkında bilgi vermek üzere Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürü Nadir Solak’la birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü ziyaret eden Wushu İl Temsilcisi Bekir Bolat, yaptıkları çalışmaları anlattı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Dünya, Avrupa şampiyonu sporcular tarafından verilen seminerin Çorumlu wushuculara katkı sağlayacağına inandığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, “Sporla ilgilenmemizdeki asıl amacımız sporcu ahlakı, gençlerimizin Türk ve Müslüman milletimize yakışan hayat tarzını benimsemelerine katkı sağlamak içindir” dedi.

Wushu il temsilcisi Bekir Bolat, ziyaret sonunda Türkiye Wushu Federasyonu İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz tarafından Belediye Başkanı Muzaffer Külcü adına hazırlanan teşekkür plaketini Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’e takdim etti.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı