HLT Tente

ŞAMPİYON BAKKALLAR ODASI..!

Exper Yaptır

İskilipspor antrönörü Galip Gül’ün öncülük ederek düzenlediği Yeşilpark halısaha turnuvası bugün oynanan üçüncülük ve şampiyonluk maçlarıyla tamamlandı.

Yaklaşık bir aydır 16 takımın ter döktüğü tunuvanın son maçları bugün tamamlandı. Saat 18.00’da üçüncülük maçı için Paşaoğulları Sk – Tüketim Kooperatifi maçı oynandı. Çekişmeli geçen maçta durum 5 – 5 iken Osman Çakmak’ın son anlarda attığı müthiş rövaşata golü ile maç 6 – 5 tamamlandı ve Paşaoğulları Sk turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ardından saat 19:00’da başlayan Bakallar Odası – Esculape Cafe maçı karşılılıklı ataklarla devam etti. Maçın ikinci yarısında oyun kontrolünü elinde tutan Bakkallar Odası maçı 6 – 3 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Turnuvanın final maçına Kaymakamımız Harun Reşid Han , Belediye Başkanımız Recep Çatma, ÇESOB Başkanı Recep Gür ve Çorum Esnaf odası başkanı Necmettin Uzun katıldı. Maç sonrası kupa töreni düzenlendi. İskilip gençlerini bir araya getiren, emeği geçen yönetici ve turnuvaya renk katan bütün sporculara teşekkür edildi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı