EHM Grup

SAĞLIK’TA ÇORUM VE İLÇELERİ DE NASİBİNİ ALDI

Exper Yaptır Yeni Banner

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti hükümeti ile birlikte sağlıkta devrim yaşandığını kaydederek, bu devrimden Çorum’un ve ilçelerinin de nasibini aldığını kaydetti.

Milletvekili Ceylan, Vali Necmeddin Kılıç ile birlikte 100 yataklı İskilip Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, AK Parti SKM Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Aslan’ında eşlik ettiği inceleme Ceylan, İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı’dan hastane hakkında bilgiler aldı.

Çorum merkez de ne varsa ilçe ve köylerimizin de azami derece de bütün hizmetlerde yararlanması için çalıştıklarını kaydeden Ceylan, “Hükümetimizden önce Çorumlu kardeşlerim en basit ameliyatlar için Ankara’ya veya İstanbul’a gitmek zorunda kalıyordu. Çorum’daki sağlık hizmetleri maalesef ülkemizin birçok yerinde olduğu gibi yetersizdi. Biz inşa ettiğimiz 7 hastane ve 4 sağlık ocağıyla bu sıkıntıyı da önemli ölçüde çözdük.  Sağlık yatırımlarımız da ilçelerimizi de ihmal etmedik, 100 yataklı İskilip Devlet Hastanesiyle birlikte 5 adet sağlık yatırımımızı da yaptık ve kısa sürede ilçe halkımızın hizmetine açılacaktır” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı