EHM Grup

SAĞLIK MEMURU AKBAŞ İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Koparan Mevkiinde Ambulans kazasında hayatını kaybeden Sungurlu Devlet Hastanesinde görevli sağlık memuru Mehmet Akif Akbaş için Hastane bahçesinde tören düzenlendi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Hastane bahçesinde törende Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Fatma Özak Batıbay ve Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen birer konuşma yaparak, sağlık memuru Mehmet Akif Akbaş’ın elim bir trafik kazasında kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek merhum Akbaş’a Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dilediler.

Yapılan konuşmaların ardından sağlık memuru Akbaş için Sungurlu Müftüsü İbrahim Köksal helallik istedi. Yapılan duanın ardından Akbaş’ın cenazesi helallik için baba evine götürüldü. Düzenlenen törene Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi, İl Sağlık Müdürü Uzm Dr. Ömer Sobacı, Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Fatma Özak Batıbay, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, oda başkanların yanı sıra hastane personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı