Özel Elitpark Hastanesi

Reha Metin Alkan’dan Asım Balcı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Altındağ Belediye Başkanı seçilen hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, görev yaptığı tüm kurumlarda başarılı çalışmalara imza atan ve sonrasında farklı kurumlarda da başarılı çalışmalarını sürdüren Doç. Dr. Asım Balcı’nın Altındağ Belediye Başkanı olarak da ülkemize büyük hizmetler yapacağına yürekten inandığını söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Prof. Dr. Alkan, Üniversitemizde 2011 yılından bu yana yapılan çalışmaların derlendiği faaliyet kitabını Doç. Dr. Balcı’ya takdim ederken, “En başından bu yana Üniversitemize ve şahsıma verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra gelecek olan rektör arkadaşımızla da yakın çalışmalarınızın ve Üniversitemize olan desteklerinizin devam etmesini diliyor, Allah’a ısmarladık diyorum” ifadelerini kullanarak vedalaştı.

Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ın göreve başlamasından bu yana yapılan başarılı çalışmalarla Hitit Üniversitesinde hızlı ve gözle görülür gelişmeler yaşandığını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ise, elde edilen başarıların hazırlanan faaliyet kitabında da net bir şekilde göründüğünü vurgulayarak Rektör Prof. Dr. Alkan’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı