Exper Yaptır

RECEP GÜR’DEN İSKİLİP’E ÇIKARMA

1 Mayıs’ta yapılacak olan Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’un Olağan Genel Kurulu öncesi Birlik Başkanlığı’na aday olan Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Başkan Gür, önceki günde beraberinde kendisine şartsız, koşulsuz destek veren çok sayıda Oda Başkanı ile birlikte İskilip’e çıkarma yaparak, İskilip esnafının sorunlarını yerinde dinledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

ÇESOB Başkan Adayı Recep Gür, ilk olarak İskilip Tamirciler, Ekmekçiler, Kahveciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ederek, burada odanın aylık Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda söz alan Oda Başkanı İsmet Uslu, 1 Mayıs’ta yapılacak olan ÇESOB Olağan Genel Kurulu’nda neden Recep Gür’e destek verdiklerini Oda Yönetim Kurulu üyelerine aktarırken, Gür’ü yakından tanıdıklarını söyledi. Recep Gür’ün bu görevi layıkıyla yapacağına inandıklarını vurgulayan Uslu, Birlik Başkanlığı seçimlerinde Recep Gür’e tam destek verdiklerini kamuoyuna açıkladı.

Recep Gür de, kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti aktarırken, Birlik Başkanı olması halinde ilçe oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sürekli istişare halinde olacaklarını kaydetti. İskilip esnafının sorunlarını yetkili ağızlardan dinleyen Gür daha sonra beraberindeki heyetle birlikte İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top’a ve İskilip Marangozlar Odası Başkanı Selami Koçyiğit’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Osman Top ve Selami Koçyiğit, Recep Gür’e Birlik Başkanlığı seçimlerinde başarılar dilediler.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı