Exper Yaptır

“PROJELERİMİZ ÇORUM’DA HEYECAN YARATACAK”

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum ile ilgili projelerini yakında açıklayacaklarını kaydederek, “Projelerimiz Çorum’da heyecan yaratacak” dedi.

İskilip yolunda Yeni Hayvan Pazarı içerisine inşa edilen mezbahayı dün ziyaret eden Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, çalışmaları yerinde inceledi.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Aşgın, AK Parti ile Çorum Belediyesi’nde güzel hizmetlere imza atıldığını kaydederek, “Özellikle son dönemde çok ciddi yatırımlar yapıldı. Bunların önemli bir kısmı tamamlandı, devam eden yatırımlarımız var. Devam eden yatırımları inşallah biz tamamlayacağız” dedi.

31 Mart’ta Belediye Başkanı olarak seçildiği takdirde, Çorum Belediyesi’ni aldıkları noktadan daha da güzel yerlere getirmek için çalışacaklarını anlatan Aşgın, “Devam eden yatırımların tamamını çok kısa süre içinde tamamlamak için gece-gündüz çalışarak eksik yatırımları tamamladıktan sonra projelerimiz için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum ile ilgili projelerini yakında açıklayacaklarını anlatan Aşgın, şöyle dedi:

“Projelerimiz tüm Çorum’da gerçekten heyecan yaratacak. Bu süreçte Belediye Başkanı Zeki Gül bizim her zaman destekçimiz ve yanımızdadır. Herhangi aramızda ayrım ya da garım yoktur. 31 Mart’a kadar Zeki Gül bizim başkanımızdır. 31 Mart ve sonrasında başkanımızın her zaman arkasındayız.

Bütün teşkilatlarımızla bir ve tek olarak Çorum halkı ile kucaklaşacağız. Çorum’da hemen hemen her yeri gezdim. Sanki yarın seçim varmış gibi esnaf, STK ziyaretlerimize devam ediyoruz. Büyük bir heyecan ve aşkla bu güzel şehre hizmet etme enerjisi ile gece-gündüz 31 Mart’a kadar seçim kampanyamızı yürüteceğiz.”

(Ahmet Temelci)

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı