Exper Yaptır

“PEYGAMBER EFENDİMİZİN NASİHATLERİYLE HUZUR BULUYORUZ”

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Mevlid Kandili dolayısıyla yazılı olarak mesaj yayımladı.

İki cihan güneşi, Yüce Allah’ın yeryüzüne rahmet olarak yolladığı Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın dünyamızı şereflendirişinin yıldönümünü kutladığımızı kaydeden Karadağ, “Yıllar geçse de özleminin her geçen gün daha arttığı, Peygamber Efendimizin nasihatleriyle huzur buluyoruz. Efendimize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, tüm Müslüman aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyor, yüce Allah’tan sağlık sıhhat ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Karadağ, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşrif ettiği gece olan Mevlid Kandilini idrak etmenin huzurunu yaşamaktayız” dedi.

İnsanlığa rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizin doğumuyla âlemleri şereflendirdiği geceye ulaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Karadağ “mesajını, “Peygamber Efendimiz ile gelen vahyin nuru gönüllerimize huzur verirken, tüm insanlığın muhtaç olduğu sevgi, rahmet ve merhamet mesajını da içerisinde barındırmaktadır. Rabbim bu mübarek gece vesilesiyle ülkemizin birlik ve beraberliğini pekiştirmesini, Ortadoğu’da yanan ateşin sönmesine, gözyaşlarının dinmesini, İslam alemi ve dünyamıza barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı