EHM Grup

PAZARDA İN-CİN TOP OYNUYOR

Exper Yaptır Yeni Banner

Her hafta Çarşamba günleri Galericiler Sitesi yanındaki oto pazarının yerinde kurulan 2. el malzeme pazarında adeta in-cin top oynuyor.

Daha önce eski Çarşamba Pazarı’nın girişinde kurulan 2. el malzeme pazarının, Çarşamba Pazarı’nın başka bir alanda kurulması nedeniyle Ankara yolu üzerindeki oto pazarında kurulmasına karar verildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Gerek şehir merkezine uzak oluşu, gerekse yer değişikliğinin kamuoyu tarafından bilinmemesi nedeniyle her türlü ikinci el araç-gereçlerin satıldığı pazar, eski cazibesini ve işlevini kaybetti.

Tarım aletleri, ev eşyaları, inşaat malzeme ve araçları, otomobil aksesuarları ve her türlü ikinci el malzemenin bulunabildiği pazarın en büyük sorunu müşteri yetersizliği.

Malzeme satıcıları, şu anda pazardan sadece sanayici esnafının yararlandığını, şehir merkezine uzak oluşları nedeniyle müşteriye ulaşmakta zorluk çektiklerini, ellerinde A’dan Z’ye birçok hırdavat ve araç-gereçin olmasına rağmen satış yapamadıklarını anlatarak, “vatandaş hem ucuz fiyata, hem de istediği malzemeyi deneyerek alma imkanına sahip. Tek sorunumuz yerimizin şehre uzak olması. En kısa zamanda bizlere daha uygun bir yer bulunmasını talep ediyoruz” şeklinde sıkıntılarını dile getirdiler.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı