HLT Tente

PARK HALİNDEKİ ARAÇTAN 50 BİN TL ÇALINDI

Exper Yaptır

İddiaya göre, mandıracılık yapan Yasin Yandım, sattığı hayvanların parası olan 50 bin lirayı bankadan çektikten sonra Gülabibey Mahallesi’nde ikamet eden annesini ziyarete gitti. Evde yaklaşık 10 dakika kaldıktan sonra aracına dönen Yandım, otomobilin camının kırılmış olduğunu gördü.

Yandım, torpido bölümüne koyduğu 50 bin liranın yerinde olmadığını belirleyince polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, araçta inceleme yaptı.

Polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını inceleyerek zanlı ya da zanlıları belirlemek için çalışma başlattı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Zanlı ya da zanlıların Yandım’ı bankadan çıktıktan sonra takip edip araçtan inince olayı gerçekleştirdikleri tahmin ediliyor.

Yandım, gazetecilere yaptığı açıklamada, sattığı hayvanların parasını banka hesabından çektikten sonra çarşıya götürmek için annesinin evine geldiğini söyledi.

Aracının camının kırılma sesini duymadıklarını belirten Yandım, “Dışarıya çıkınca arabanın altında cam kırıklarını gördüm. Koşup geldim, cam kırılmış, torpidodaki para da alınmış. Ben helal para kazanıyorum, o para bana dönecek.” dedi.

Anne Müzeyyen Yandım da oğlunun zor şartlarda çalıştığını dile getirerek, çalınan paranın bir an evvel bulunmasını istedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı