Özel Elitpark Hastanesi

ÖZGÜR KILIÇ’TAN YAZIÇARŞI’YA ÇIKARMA

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Osmancık Caddesi, Yazıçarşı son olarak ise Cemilbey Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Gittiği her yerde sıcak ilgiyle karşılanan CHP Adayı Kılıç’ın kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı bir hayli memnun kaldığı gözlendi.

Beraberinde CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve bazı Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte ziyaret ettiği tüm işyerlerinde esnafın sorunlarını dinleyen ve yerel yönetimlerden bir taleplerinin olup olmadığını soran Özgür Kılıç, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

CHP Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Belediye Başkanı seçilmesi halinde tüm mahallelere ve Çorum’un tüm renklerine eşit hizmet götüreceğini belirterek, “Biz ne sağcıyız, ne de solcu. Bizim tek sevdamız Çorum. Burada büyüdük, burada doğduk ve burada öleceğiz. Mezarlarımızda yan yana olacak.

Kardeşin kardeşi sevmesi kolaydır ve doğaldır. İnsanlar birbirlerini severlerse dost olurlar, arkadaş olurlar, yoldaş olurlar. Ama maalesef bu dünyaya çok uzun süredir kin tohumları atılıyor. Ülkeler kin tüccarları tarafından kine boğuluyor.

Kapitalizm, birbirimizi sevmemizi değil, birbirimizden korkmamızı, birbirimizi kıskanmamızı ve birbirimizle yarışmamızı istiyor. Sevgiyi bile yarıştırıyorlar, sevgiden bile kıskançlık üretiyorlar, bu onların işi. Bizler ise sevginin, kardeşliğin dili ile konuşmaya devam edeceğiz. Asla kışkırtmalara kapılmayacağız. Farklılıklarımız bir renk olarak kaldığı sürece kıymetlidir” dedi.

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı