Özel Elitpark Hastanesi

Özel Öğrenciler Nevşehir’i Gezdi

Çorum Gazipaşa Ortaokulu özel eğitim sınıfı öğrencileri   “benim rengimi fark et !” projesi kapsamında bu yıl üçüncü il dışı gezilerini Nevşehir  (Avanos – Ürgüp ve Göreme )’e  gerçekleştirdiler.

 

Okul Müdürü Yaşar Kabakcı’nın sorumluluğunda yapılan geziye öğrencilerin; görsel sanatlar öğretmeni Semra Cin, özel eğitim sınıf öğretmenleri  Ayşenur Maral Yıldız, Salih Demirci ve özel eğitim öğrencileri katıldılar.

 

Okul Müdürü Yaşar Kabakcı, gezinin özel öğrenciler için verimli ve neşeli geçtiğini, bu tür uygulamalarla bu çocukların topluma uyumlarının,sosyal anlamda gelişimlerinin sağlandığını dile getirdi.

Seyyare Güzellik Merkezi

 

Özel Eğitim Öğretmeni  Ayşenur Maral Yıldız, ” benim rengimi fark et !” projesinin üç yıldır devam ettiğini hem il içi etkinliklerle ,hem de il dışı organizasyonlarımızla bu projeyi daha etkin hale getirmeye çalıştıklarını dile getirdi. Daha önce Samsun,Ankara illerine yapılan gezinin yanında bu yılda çocuklara farklı kültür ve mekanları tanıtmak,kendilerine  farklı  yaşam alanları oluşturabilme olanağı sağlamak ve bu yaşam alanlarında ki güzellikleri fark etme olanağı  sağlamak olduğunu söyledi.

 

Okul Müdürü Yaşar Kabakcı, özel öğrencilerimize  “benim rengimi fark et !” projesini destekleyen ve bu gezide desteğini esirgemeyenlere teşekkürlerini sundu.

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı