Exper Yaptır

ÖZEL HASTANE’NİN HEKİM KADROSUNA YENİ BİR İSİM DAHA

Çorum Özel Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Behçet Filiz başladı…

Çorum Özel Hastanesi, güçlü ve uzman hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi. Çorum Özel Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kadrosuna Uzm. Dr. Behçet Filiz’i de katarak hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nün hastaneleri ve Çorum için önemli branş olduğunu belirten Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Bilgili, Çorum halkına kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda yoğunluğu çok fazla olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü için Uzm. Dr. Behçet Filiz’i kadrolarına kazandırdıklarını ifade etti.

“Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde 1 uzman hekim ve 2 fizyoterapist ile halkımıza hizmet veriyoruz. Kadromuzda Uzm. Dr. Behçet Filiz, Fizyoterapist Burcu kumral Eftekin ve Fizyoterapist Kenan Ilıcalı olmak üzere deneyimli ve alanında uzman hekim ve fizyoterapistlerle halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Hastanemiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon servisinde 13 yatakla ve uzman personelimizle hastalarımıza hizmet vermektedir” diyen Bilgili, “Çorum halkına hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Ayrıca hastanemiz yatak kapasitesini ve hizmet çeşitliliğini arttırarak Çorum’a ihtiyacı olan güzel bir tesis sunmaktadır’ diye konuştu.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Behçet Filiz, Çorum Özel Hastanesi’nde Çorum halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu dile getirerek, hastanenin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Filiz, halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Uzman Dr. Behçet FİLİZ kimdir?

Uzm. Dr. Behçet Filiz, 1987 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Tıp Fakültesini Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Uzmanlığını da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde tamamlayan Filiz, Erzurum İspir Devlet Hastanesi ve Bartın Devlet Hastanelerinde görev yapmıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Filiz alanında çok sayıda eğitime sahiptir.

2016-2017 yıllarında Nöralterapi eğitimini almıştır. 2017 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Akupunktur Uygulaması, Kupa Uygulaması eğitimlerini tamamlamıştır. 2018 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Ozon Uygulaması eğitimini almıştır.

Yine 2018 yılında Türkiye Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen kurslarda PRP, Kineziotaping, Tendon Yaralanmalarında Rehabilitasyon, Kas İskelet Sistemi Hastalıklarında Mezoterapi Eğitim sertifikalarını almıştır.

2017 yılından beri Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Osteopati eğitimini almaya devam etmektedir. Hastaların muayene ve tedavilerinde Fizik Tedavinin yanı sıra eğitimini almış olduğu bütün bu tedavi yöntemlerini uygulamaktadır.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı