HLT Tente

OTO TAMİRCİLER ODASI YÖNETİMİ ‘GÜR’ DEDİ

Exper Yaptır

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’ndan 1 Mayıs’ta yapılacak olan Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’un Olağan Genel Kurulu öncesi Birlik Başkanlığı’na aday olan Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür’e tam destek geldi.

Geçtiğimiz Cuma günü aylık Yönetim Kurulu toplantısını oda yöneticileriyle birlikte gerçekleştiren Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, toplantının sonunda 1 Mayıs Salı günü yapılacak olan ÇESOB’un Genel Kurulu’nda neden Recep Gür’ü destekleyecekleri hakkında oda yöneticilerine bilgi verdi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Recep Gür’le birlikte 4 yıl ÇESOB Yönetim Kurulu üyeliği yaptığını ve bu süreçte Gür’ün başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini vurgulayan Necmettin Uzun, Gür’ün Birlik Başkanı olması halinde Birliğin daha güzel yerlere geleceğini ve Gür’ün ÇESOB’u daha iyi temsil edeceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.

Çorum’da ve ilçelerde faaliyet gösteren esnaf odaları arasında en çok üyeye sahip olduklarını ve bu sebeple diğer odalar 7 kişilik Yönetim Kurulu’na sahip olurken, kendi Yönetim Kurullarının 9 kişiden oluştuğunu hatırlatan Başkan Uzun, 9 kişilik Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Recep Gür’ü destekleyeceklerinin mesajını verdi.

Yönetim Kurulu üyelerinin bu yönde talep ve isteklerini de dinleyen Necmettin Uzun, oy birliği ile aldıkları bu kararın ÇESOB Başkanlık seçimlerine hayırlar getirmesini temenni etti.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı