Exper Yaptır

OTO TAMİRCİLER ARİFE DUASI’NDA BULUŞTU

Çorum esnafı yüzyıllardır devam eden ve bir Ahi geleneği olan Arife Duası’nda bu yılda bir araya gelerek birlik, beraberlik, helal ve bereketli bol kazanç için dua etti.

Oto Tamirciler Esnaf Odası öncülüğünde Küçük Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilen arife duasına Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, siyasi parti temsilcileri Oda Yönetim Kurulu üyeleri, çok sayıda esnaf ve katıldı.

Birlik, beraberlik ve helal kazanç için dua edilmesinin ardından konuşan Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, her yıl olduğu gibi bu yılda şehitlerimiz ve ahirete intikal eden esnaflar için ayrıca birlik, beraberlik ve helal kazanç için arife duası geleneğini sürdürmeye devam ettiklerini ifade etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

ÇESOB Başkanı Recep Gür ise her arife duasında kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

24 Haziran seçimleri için birlik ve beraberlik mesajı veren Belediye Başkanı Zeki Gül ise “Birbirimizin yüzüne bakacak ifadeleri kullanmalıyız” dedi.

Başkan Gül’ün konuşmasının ardından dualar edildi.

Daha sonra Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmeddin Uzun tarafından günün anlam ve önemine binaen temin edilen Türk bayrağı, Belediye Başkanı Zeki Gül tarafından Arife Duası’na Kantar Otomotiv Sahibi Fatih Mehmet Kantar’a teslim edildi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı